Flota pojazdów

Samochody bardzo dostawcze
? poznaj flotę Bagażowiczów

Samochód, odpowiednio przygotowany i zakupiony pod kątem konkretnych zadań, to podstawowe narzędzie pracy Bagażowiczów. Sprawna i bezawaryjna przeprowadzka to przede wszystkim ludzie, ale muszą oni dysponować sprzętem, który pozwoli wykorzystać ich umiejętności i doświadczenie.

W przeprowadzkach Bagażowiczom pomaga flota aut dostawczych doskonale przygotowanych do wszelkich wyzwań. To popularne na polskim rynku modele, sprawdzane i sprawdzające się od lat.

 

Volkswagen LT

? kubatura 22 m3
? zabudowa kontener z windą załadowczą
Nasz największy samochód, do wyjątkowych zadań ? dzięki ułatwiającej załadunek windzie wykonuje je wszystkie z łatwością.

Iveco Daily

? kubatura 21 m3
? zabudowa typ kontener z windą załadowczą

Fiat Ducato

? kubatura 15 m3
? zabudowa typu kontener
Kolejny przebój polskiego rynku, i również nasz. Zdecydowanie wart więcej niż dukata :). Bohater wielu udanych przeprowadzek!

Volkswagen Transporter T4

? kubatura 9 m3
? zabudowa typu furgon

Jeden z najczęściej spotykanych w Polsce dostawczaków, synonim niezawodności i przydatności. Również u nas potwierdził wszystkie swoje zalety.

Możesz być pewien, że Twoje zamówienie zostanie obsłużone z wykorzystaniem najbardziej odpowiedniego sprzętu. Zadzwoń pod 530 119 815 ? omówimy wszystkie szczegóły i terminy, i możemy zaczynać!

tel. 530 119 815

pon-nd w godz. 8-22

Ta strona koszysta
z plików cookie

Używając tej strony wyrażasz
zgodę na używanie plików
cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami Twojej
przeglądarki.

Możesz dowiedzieć się więcej
w jakim celu są używane oraz
o zmianie ustawień przeglądarki.

kliknij tutaj ›

x